PLACHTY

Potřebujete převézt svůj náklad v co nejrychlejším čase, nejkratší cestou a za co nejlepší cenu? Pak se obraťte na nás. Bohatá praxe nás vybavila zkušenostmi, a tak se můžete spolehnout, že splníme všechny vaše požadavky. Kamionovou dopravu provozujeme po celé Evropě.

Plachtová nástavba Schmitz Cargobull je certifikována společností TÜV Nord. Díky příslušné výbavě splňují verze S.CS a S.CS BS současné požadavky směrnice VDI 2700, normy DIN EN 12642 (Code XL).

Disponujeme širokým vozovým parkem, tvořeným našimi vlastními vozidly s nízkopodlažními návěsy lowdeck o objemu ložného prostoru 100 m³. Díky tomu umíme zajistit právě takový typ vozidla jaký naši klienti potřebují. Vozidla vedou zkušení řidiči, kteří ovládají alespoň jeden světový jazyk, jsou vybaveni mobilním telefonem, certifikovaným navigačním a sledovacím zařízením.

Najít to nejvhodnější a nejvýhodnější řešení je pro nás prvořadé. Naši zkušení speditéři jsou Vám k dispozici 24 hodin denně a rádi Vám pomohou najít optimální řešení pro přepravu Vašeho zboží.