AUTODOPRAVA

Filozofií společnosti je vysoká spolehlivost, kvalita poskytovaných služeb, flexibilita a odpovědnost. Vždy podle individuálních potřeb a přání zákazníka.

Zajišťujeme autodopravu jak širokému spektru konečných zákazníků, tak i dopravním a spedičním firmám. Vlastní spediční činností Vám přistavíme vozidlo dle Vašich potřeb v České republice i celé Evropské unii.

Vozový park je pravidelně obnovován a rozšiřován o další vozidla. Náš vozový park je tvořen tahači Mercedes-Benz s plachtovými a chladícími návěsy Schmitz – tzv. double decker. Ty umožňují kromě standardního uložení zboží také patrové uložení nezávisle na sobě stojících palet (max. 66 europalet). Při rozdílu teplot přepravovaného zboží lze oddělit jednotlivé zboží  dělícími stěnami tzv. Multitemp. Dalším typem kamionu v našem vozovém parku jsou tahače s nízkopodlažními návěsy lowdeck s objemem ložného prostoru 100 m³.

Zboží přepravované našimi jízdními soupravami je pojištěno. Vozidla řídí zkušení a pravidelně školení řidiči s dlouholetou praxí v mezinárodní přepravě. Samozřejmostí každého vozidla je vybavení certifikovaným navigačním a sledovacím zařízením,  vybavení mobilním telefonem GSM. Při své práci využíváme moderní informační a komunikační techniku​​. Pro naše klienty a řidiče máme zřízenou non stop službu, díky čemuž je možné pomocí mobilního telefonu zachytit našeho pracovníka i mimo pracovní dobu a vyřešit případnou naléhavou situaci.